Belluss Hakkında

Nasıl Doğduk2006 yılında Almanya Köln de faliyetine başlayan Ishlink Gastro Store dünyanın çeşitli noktalarında temin ettiği kahveleri halkın beğenisine sunmuş ve kısa sürede sektörün nabzını tutar konuma gelmiştir. Köln'den sonra Almanya'nın değişik noktalarında küçük bayilikler vererek kahve ve kahve ürünlerinin dağıtımına başlamıştır.

Neden Belluss?Gücünü tüketicinin talep ve beğenilerinden alarak ilerleyen ve Türkiye genelinde tüketiciyle birçok noktada buluşan Belluss Kahve Türk Kahvesi başta olmak üzere Geleneksel ve Çağdaş birçok kahve ürünlerini mağazalarında misafirlerinin beğenisine sunuyor.

Vivamus in diam condimentum maximusMaecenas non laoreet odio. Fusce lobortis porttitor purus, vel vestibulum libero pharetra vel. Pellentesque lorem augue, fermentum nec nibh et, fringilla sollicitudin orci. Integer pharetra magna non ante blandit lobortis. Sed mollis.

 

Join to Coffee Company Today!Pellentesque lorem augue, fermentum nec nibh et, fringilla sollicitudin orci. Integer pharetra magna non ante blandit lobortis. Sed mollis.


SEND YOUR CV