Dünyanın Tüm Kahveleri…

Dünya’nın her bölgesinden, her tür kahveyi ithal edebilen şirketimiz Belluss Coffee Kahvecilik Dış Ticaret ve Gıda San A.Ş., Türkiye genelinde bulunan bayileriyle beraber yiyecek içecek sektörüne prestijli noktalara ve kahve severlere dünyanın en kaliteli kahvesini sunmaktadır.

Şirketimiz bünyesinde bulunan Teknik Ekibimiz, Pazarlama Ekibimiz ve Eğitim Ekibimizle beraber ilk günden beri tek amacımız kahve içilen her mekanda, bütün kahve severlere mükemmel bir kahve deneyimi yaşatmaktır. Bunun için de sürekli genişleyen, dinamik ekibimizle beraber çalışmalarımıza ilk günkü hevesimizle devam etmekteyiz.

Belluss Coffee hizmetlerine kafe, restoran ve otellere çay ve kahve konusunda catering pazarlama ve satışı yaparak başladı.

Almanya’dan sonra Türkiye’de ki ilk şubesini Bursa Fatih Sultan Mehmet Bulvarında BKM’de açmış olan firmamız, alt yapı ve kurumsallaşma çalışmalarının ardından şubeleşme sürecine girdi.

Belluss Coffee 2017 yılı sonuna kadar gerek şirket bünyesinde gerekse franchise sistemiyle 12 mağazayı faaliyete geçirmeyi planlıyor.

Lokasyon için seçkin alışveriş merkezleri, yaya trafiğinin yoğun olduğu arterler ve iş merkezlerinin çevresi, üniversite kampüsleri ve kiosk tipi noktalarda yapılanmayı düşünen Belluss Coffee, mağazalar için 35-170 metre karelik bir alanda lokasyon planlıyor.

0
Satış Noktası
0
Çeşit Kahve
0
Franchise Şubeliği
0
Memnun Müşteri

Misyonumuz;

Kaliteli ve özelleştirilmiş ürünlerimizi en iyi ortam ve hizmetle; tüm şubelerimizde aynı kalitede en özel haliyle misafirlerimize sunabilmek.

Vizyonumuz;

Türk damak tadına uygun geniş ürün yelpazemiz ile misafirlerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak. Misafirlerimizin ve  paydaşlarımızın her zaman yüzünü güldüren ve mutluluk veren lider bir şirket olmak.